| inteligenta a întrebat:

Sall, de curand am batut cu prietena mea 2 baieti din clasa(prietena mea l-a impins si a cazut, iar eu l-am impins pe al doilea baiat si s-a impiedicat de baiatul care era pe jos)am ras cum s-au impiedicat ca 2 boi, dar apoi m-am simtit groaznic deoarece in drum spre casa baiatul pe care l-am impins mi-a zis ca ma iubi si a facut asta doar pentru ca ma place, dar a zis ca ii place ca stiu sa ma bat totusi tot ma simteam groaznic e normal?

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Cred ca... si mai cred ca anormal e comportamentul meu cand sunt multumita kn fac rau si dezamagita kn fac bine dar oricum eu's andoalselea din orice punct de vedere. Probabil miar parea rau daca as omora pe cineva. oricum tu nu iai facut nimic grav. Sa ma vezi pe mine ca ma enervat o colega si la sport i-am trantit o minge in cap '' din greseala'' de i-a curs sange din nas si nu regret nimic ba chiar cateodata imi vine sa o mai fac. insa tu nu fii ca mine ca o vei incurca rau in viata fii asa cum esti ca e normal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serioasa si daca sar golanii pe tine ce faci le dai cu mobilul in cap sau te lasi violata.Nu sareati voi de nebune la ei asa ca au vazut si ei ca nu sunteti fraiere si se vad pusi cu botul pe labe.A fi respectata nu este =cu a fi luata de fraiera.Eu zic sa te potolesti si nici scuze sa nu ceri sa invete sa nu se mai poarte ca primitivii.