| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Sall.multe intrebari sunt de geunu"metode de slabire"etc, dar la mine e o altfel de intrebare metode de ingrasare
sunt km slaba pentru varsta mea(11 ani jum)si as vrea sa mai adaug cateva kilograme dar nu stiu cum,praying

2 răspunsuri:
| Rogzane a răspuns:

Problema asta o aveam si eu cand aveam varsta ta laughing eram complexata ca sunt prea slaba, dar cand am inceput sa ma dezvolt imi doream silueta de altadata. Sfatul meu: nu manca prostii gen chipsuri, multa ciocolata sau mai stiu eu ce ca sa te ingrasi pentru ca genul asta de produse nu fac decat sa iti deformeze corpul si sa iti "aduca" celulita ca si bonus. Mananca ceea ce iti place fara a face excese si iesi afara ca sa ai un stil de viata sanatos. Kilogramele pe care ti le doresti o sa se depuna pe corpul tau fie ca iti doresti fie ca nu, dar de tine depinde ca tu sa fi o persoana sanatoasa. Bucura-te de viata si fii multumita de cum arati caci altfel vei fi mereu nefericita happy

| madalinfa a răspuns:

Da e siplu mananci paine cat mai multa la vrsta asta nu stiu pe nimeni caruia sa ni i palaca cipsurile consuma cat mai multe daca iti place carnea incearca sa mananci mai multa de porc pentru ca puiul nu ingrasa si fas food cat mai mult