| deathdiana a întrebat:

Salut, oare mai sunt persoane care sa asculte metal? Caut prieteni si na, am zis sa apelez la acest site minunat ca de ce nu, si cam toate persoanele pe care le cunosc in real is cocalari manelisti si nu-mi prea place asa

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare,

Sunt absolut convins ca exista multe persoane care sa asculte metal si orice alt gen muzical din lume. Si eu mai ascult, printre altele, alaturi de melodii de orice gen din lume.
Deci acesta ar fi raspunsul la intrebarea ta.

Dupa, legat de celalalt aspect, tu chiar iti alegi prieteni pe baza preferintelor muzicale? :/ si chiar daca cineva ar asculta si el/ea asta, nu inseamna ca ati si fi prieteni.
Pe langa, tocmai ai facut cam toate persoanele pe care le cunosti "cocalari", doar pentru ca asculta manele? :/
Sunt convins ca poate nici eu sau alte persoane, chiar care ar asculta orice altceva, nu ar vrea sa fie prieteni cu cineva care judeca o persoana dupa un astfel de lucru. Sau? thinking

Poti sa fii cel mai de treaba om din lume ca si prieten, indiferent ce asculti.

| Dismally a răspuns:

Daa, chiar azi am facut o comanda de ceva CD-uri black metal happy

| deathdiana explică (pentru Dismally):

Ce tare, as putea sa intreb ce trupe asculti?

| Dismally a răspuns (pentru deathdiana):

Sigur, in general meal: black, doom, gothic, death, thrash etc. Tu?

| deathdiana explică (pentru Dismally):

Thrash,metalcore,melodic death, black, heavy, nu,
alternative, progressive, glam

| Dismally a răspuns (pentru deathdiana):

Fain happy Care sunt trupele tale preferate de black?

| deathdiana explică (pentru Dismally):

Immortal,Nattefrost,Blodhemn,Heimland
,Valgaldr, Blodkalt cam astea, ale tale?

| Dismally a răspuns (pentru deathdiana):

Satyricon, Immortal, Marduk, Emperor, Necromantia, Rotting Christ, Dark Funeral, Samael, Summoning, Limbonic Art, Bal-Sagoth, Opera IX si inca vreo 200 big grin

| Cheo0S a răspuns:

Ce limbaj din fundul curtii ai.

| deathdiana explică (pentru Cheo0S):

Eyoo in mare parte am scris aia la caterinca, nu e nevoie sa te ofensezi sau ceva

| Cheo0S a răspuns (pentru deathdiana):

Si eu