| 1000intrebari a întrebat:

Sall spun pe scurt nu imi place caracterul meu vreau sa ma schimb insa nu chiar pot sa ma desprind de actualul comportament. Doresc sfaturi serioase. Funda

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Uite, am scris mai demult un articol pe tema asta. Poate te va ajuta. http://dssmile.wordpress.com/2013/10/26/cand-simti-ca-vrei-o-schimbare/

Cert e ca schimbarile se fac dintr-o data doar teoretic. Practic lucrezi la tine in fiecare zi, fiecare vorba pe care o spui, fapta pe care o faci, e o mai mica sau mai mare parte din ceea ce vei fi maine.

Comportamentul il schimbi prin restabilirea principiilor si reanalizarea relatiilor cu cei din jur. E munca aici.

| NAdrian a răspuns:

Din ce punct de vedere iti urasti caracterul, lasa mesaj sa vorbim

| rarepearls a răspuns:

Pai..intreaba-ti cativa apropiati ce parere au despre tine, si in functie de opinia lor, stai si analizeaza... apoi daca ti se pare ca au dreptate incearca sa fii tocmai appusul a ceea ce esti acum. bafta :* FUNDITAAA? :O3