| nonny50 a întrebat:

Sall! Stie cineva daca pot vedea arhiva de pe un id la orice calculator nu doar la culculatorul de pe care am vorbit? imi trebuie vreun program? daca da ce program? funditaAA. >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi ym 11, dupa ce te loghezi cu userul si parola te duci in fereastra de messenger sus la messenger --> preference --> Conversation History --> si ii dai: Keep a history of my conversations. Si poti sa vezi arhiva si de pe alt calculator.