| DenySse_9735 a întrebat:

Sall! Sunt de ceva timp cu un baiat si...nu stiu, eu vreau sa il pup dar el nu. Ce inseamna asta? Nu ma iubeste sau ii e rusine? Astept raspunsuri imediat! FUNDA

Răspuns Câştigător
| fifiloi a răspuns:

Depinde...daca ai mai putin de 13 ani ii e rusinebig grinlaughing daca ai mai mult de 13 inseamna ca sta cu tine numa asa sa zica ca are prietenabig grin

FUNDAbig grin

8 răspunsuri:
| aip a răspuns:

Poate e timid... esti sigura ca ii place de tine?
poate ar fi primul lui sarut...

| madda98 a răspuns:

Poate ca ii place de altcineva, si vrea sa fie cu aceea fata.
Poate ca ii e rusine.
Poate tu esti singura iubita din viata lui si ii e rusine big grin
Poate ca e gay straight face
Poate ca nu vrea thinking

:*

| fuckU a răspuns:

Pai nu neaparat poate nu este pregatit pentru pasul asta sau are o problema (poate te inseala) mai stii? dar tu fii sincera cu el si sune-i ce simti si ce gandesti despre acest subiect

| DenySse_9735 explică:

Mai putin...

| DenySse_9735 explică:

N-ai de ce, o meriti.

| Theanda a răspuns:

Shii. cum il cheama? sa vedem:Andrei, Paul sau Edward?

| DenySse_9735 explică (pentru Theanda):

Nicicuuumm,era D...s intelegi?

| fifiloi a răspuns:

Srumana:*