| skriil a întrebat:

SAll, tot eu. o alta intrebare, o alta chestie.Am luat un 7 la romana dar nu e drept deloc nu inteleg de ce, am raspuns corect si am povestit argumentarea nuvelei budulea taichii corect dar am avut la tabla la analizare cateva greseli dar profa e mereu zgarcita la note cu mine si cu ceilalti si mi-a dat 7. Dar am plans.Doamne,la orice nota proasta plang adica note sub 8. ce sa fac sa numai fiu asa de emotiva? sa pot sa trec peste sa nu-mi fie teama? fundita multumesc

Răspuns Câştigător
| Florin_4595 a răspuns:

In legatura cu nota nu cred ca este o mare tragedie ca ai luat un 7.nota se repara iti spun eu asta, ca stiu cum este.cu toate ca sunt baiat am plans si eu dupa note, era important pentru admiterea la un liceu buntongue aveam depresii pentru un 7 la francezahappy dar cu timpul m-am obisnuit cu ideea ca notele se pot indrepta dar sanatatea,consumul de nervi si gandirea lucida sunt mai important decat ori cetongue, daca imi poti spune ce cls esti! sa stiu mai exact la ce nivel esti. Daca este te rog baga id meu de mersi marcean_florin, sa vb si sa iti spun ce am facut eu happyca o idee ar fi sa treci peste.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat