| GabrielPC a întrebat:

Am deschis si eu o pagina de facebook sa fac o reclama. Astept sfaturi in legatura cu promovarea paginii ce poze sa pun sau cum ar trebui sa fac so raspandesc cat mai mult, sa fac cat mai multe like-uri. Astept opinii happy

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Pai fa schimb de like-uri cu diferite pagini, intreaba pagini cu multe like-uri daca iti face publicitate la pagina...

1 răspuns:
| DiamondEyes a răspuns:

Roaga bloggerii sa iti promoveze pagina pe, profilurile lor;
Prietenii dealtfel, la scoala, pe mess etc.