| CyBeRnEtiCk a întrebat:

am un half-life opposing force si am intrat pe niste servere si acum nu mai pot sa joc single player adica cu new game, load game nu mi le mai arata imi arata decat new game, find server, options si quit ce pot sa fac sa joc eu singur?

Răspuns Câştigător
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Trebuie sa iei GameMenu.res original din HL:OF din install si il pui pe read only

1 răspuns:
| mercenarul1 a răspuns:

Asa se intampla de obicei daca nu e versiune originala trebuie sa til reinstalezi din nou