| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac si eu sa nu-mi mai arate la cs scrisu ala din meniu, adica de exemplu dupa ce am jucat pe un server imi ramane in meniu direct acolo ca find server sau create server.
Se poate sa fac sa-mi mai ramane decat cele originale(find server, creater server, options, quit)?

Răspuns Câştigător
| SuDRaIIRo a răspuns:

Serverele respective au un plugin care se numeste "Loading Menu"...si el are rolul de a modifica meniul tuturor playerilor care intra pe server. Acest plugin nu functioneaza insa si la playerii care au steam. Incearca sa reinstalezi cs-ul si s-ar putea sa iti mearga normal. Daca nu merge nici asa, instaleaza-l in alta partitie. Daca il ai in C pune-l in D sau invers.

| anonim_4396 explică (pentru SuDRaIIRo):

Scuze ca nu ti-am vazut raspunsul, banuiesc ca merge metoda ta dar intre timp mi-am luat Steam...