| anonim_4396 a întrebat:

am vazut pe youtube un video cu scene sterse din the lord of the rings (stapanu inelelor) ma intreb de ce au fost sterse acele scene.Pun aceasta intrebara pentru ca eu sunt foarte pasionat de acest film. Daca stie cineva va rog sa raspundeti dau funda. https://www.youtube.com/watch?v=x_k8RTKGlg0

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cred ca din lipsa de timp. Daca dupa editare filmul dureaza 3 ore iti dai seama ca cu toate scenele care au fost taiate cred ca tinea 5 ore.
Ceea ce n-ar fi fost tocmai rau daca stau sa ma gandesc, ca n-ai cum sa te plictisesti la un asemenea film.