| AdiFCSB a întrebat:

.. cand intru in wow cataclysm ma loghez intru cu caracteru si cand mi se incarca toata linia aia cu albastru dupa mi se blocheaza si se aude un sunet si mi se da rr la pc dc? inainte sa`mi reinstalez windowsul imi mergea si acum dupa ce l`am instalt nu merge straight face am mai avut aceeasi problema cu metin2 si unu mi-a spus ca trebuie sa reinstalez driverul de la placa video si a mers sa fie aceeasi probleme si la wow plzz care imi explica ce sa fac dau funda :Xplzzz

1 răspuns:
| MonSterDrinK a răspuns:

Salut se pare ca ai o problema cu placa video...pentru WoW iti trebuie:
Cerinte minime de sistem World Of Warcraft

Sistem de operare: Windows XP, Windows Vista sau Windows 7

Viteza procesor: Intel Pentium 4 la 1.3 GHz sau AMD Athlon XP la 1500+

Memorie video: 128 MB, nVidia GeForce FX sau ATI Radeon 9500

Memorie RAM: 1 GB

Spatiu HDD: 25 GB
Dar cu aceste cerinte iti merge in reluare.
Iar cu aceste cerinte iti merge bine:
Cerinte recomandate World Of Warcraft

Sistem de operare: Windows XP, Windows Vista sau Windows 7

Viteza procesor: AMD Athlon 64 x2 sau Intel Core2Duo

Memorie video: 128 MB, nVidia GeForce FX sau ATI Radeon 9500

Memorie RAM: 1 GB

Spatiu HDD: 25 GB