| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna daca l-am visat pe bunicul meu care e mort ca vrea sa ma omoare? nu imi mai amintesc tot visul, dar plangea si il intrebam de ce vrea sa ma omoare.iar visul s-a terminat cand a luat cutitul dupa masa sa vina spre mine. Va rog sa raspunde serios. Funda

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Nu te ingrijora.Visele astea nu reprezinta nimic. Poate te-ai gandit mult la el in ultima vreme.Si mie mi se mai intampla sa visez persoanele la care sa gandesc cel mai mult.Dar de multe ori le visez si pe cele pe care nu le-am mai vazut de mult sau de care am uitat complet.Nu stiu care e explicatia, daca chiar si oamenii de stiinta nu o gasesc.

| Nick2012 a răspuns:

Bunicul tau a vrut sa te omoare (in vis) pentru ca vroia sa fi alaturi de el sa fi langa el alta explicatie logica nu mai stiu happy
Succes si bafta big grin happy
Funda! plzzzz puppy dog eyes

| thetraveler a răspuns:

Visul nu inseamna ca bunicul tau chiar vroia sa te omoare ci poate reprezenta un lucru pe care l-ai facut si la suparat pe bunicul tau cand traia sau ceva cu care i-ai gresit