| ioanablajjj a întrebat:

Am visat ca ma urmarea bunicul meu mort in vis si imi spunea ca nu ma suporta si ca ma vrea moarta si mi-a spus sa merg cu el, ce inseamna?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa ai grija sa nu patesti ceva.
A urma in vis o persoana decedata, nu este de bine.
Poate ar fi bine sa ii dai ceva de pomana.
O zi buna sa aihappy

| T0T a răspuns:

Ori cand traia, aveai impresia ca nu te prea place, ori nu il placeai tu pe el sau amandoua.

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa nu-ti bati capul cu talmacirea visului.
In cel mai rau caz poti avea mai multa grija de tine in aceasta perioada.

| RareşTPUro a răspuns:

Este doar un vis. Probabil din cauza ca nu ti-a placut atat de tare de bunicul tau pe vremuri si de aceea. In rest nu este nimica.