| aNoNimusss9528 a întrebat:

Sall TPU
Ce sa fac si eu am buzele rosii si putin umflate si crapate si ma ustura crying Cum sa scap? De la ce poate fi? crying

Răspuns Câştigător
| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Am avut si eu aceeasi problema acum 2 saptamani! Eram disperata ca nu stiam ce sa fac sa treaca mai repede, pentru ca ma usturau foarte tare. Cumpara-ti un strugurel NIVEA si da-te cu el mereu sa vezi ca in cateva zile iti trece! pe moment ti-le inmoaie si te simti mai bine, cu cat iti dai mai des cu atat te scapa mai repede.
Sau poti sa iti dai cu crema de galbenele si apoi si cu strugurel, stiu. pare o prostie dar ajuta enorm! happy
Paste Fericit! happy

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Ia un strugurel de la farmacie. este foarte bun. le ai asa din cauza vantului. Ti s-au "parlit" dar daca te dai cu strugurel iti trece

| AndaWest a răspuns:

Ori ai avut febra ori de la vant.da-te cu un pic de strugurel, vad ca esti baiat deci foloseste un strugurel transparent

| MaliceThemen a răspuns:

Multumesc pentru apreciere ! happy

| alintush15 a răspuns:

probabil este din cauza vintului sau febrei__poti sa le dau cu o solutie speciala__ma refera poate la o pomada igienica

| aNoNimusss9528 explică:

Am rezolvat cu vitamina A! este chiar f buna!