| Tarabostes a întrebat:

cine ati fi vrut sa castige la emisiunea Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| BiancaPitic a răspuns:

Am mai multe preferinte :
1. Adrian Tutu pentru ca are talent la compus si canta unul dintre genurile de muzica favorite
2. Cosmin Agache cu beat-boxu' sau fantastic si ca a avut geniala idee de a face parte din numarul sau trupa de dans DFC.
3. Trupa Ballance, care nu prea sunt oameni ca ei in Romania.
4. Narcis Iustin Ianau cu vocea sa de contratenor,care,poate,a ipresionat o lume intreaga,pentru ca vocea sa, este foarte rara si nu numai in Romania, ci pe tot globul.
5. Trupa DFC chiar daca nu au participat in finala.

Si m'au impresionat in mod deosebit Smiley si Pavel Bartos cu piesa "You sexy Pavel Bartos". Au fost cu adevarat epici laughing. Mi'au dat lacrimile de ras. Intr'adevar e omul cu minutul de aurrolling on the floor.
Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Cine a şi câştigat, Adrian Ţuţu.

| Zøєy a răspuns:

Tutu adriantongue

| alisha19 a răspuns:

Narcis Ianau.TU?

| Carmen_4042 a răspuns:

Eu voiam sa castige Narcis Iustin Ianau pentru ca rar intalnesti in Romania o voce atat de frumoasa.