| DanielHornea02 a întrebat:

Cum pot folosi emoticoanele alea vechi de pe Yahoo Messenger ca să scriu aici, pe TPU? Vouă vă este dor de ele? happy

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Cum ai folosit fața de drac, adică " happy " așa le folosești și pe celelalte. *presupun că știi cum să le faci*
Vezi că unele nu merg, gen ăla cu coroana aia de înger.

ȘI NU, nu mi-e dor nici de ele, nici de yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu treci combinatia de semne corespunzatoare emoji-ului pe care vrei sa-l utilizezi. Poate te ajuta asta ( adica sigur te ajuta =)) ) daca nu iti mai amintesti :
http://usefulshortcuts.com/yahoo-messenger/smileys-emoticons.php

Da, imi e dor de unele si ma enerveaza ca pe TPU nu merge hug-ul :))