| belabel1 a întrebat:

am o problema cu yahoo messenger. mi-am instalat ieri windows si am luat versiunea cea mai noua 11.5.pana azi a mers bine. dar cred ca prin instalarea altor programe s-a instalat si sweetim, altfel nu pot sa-mi dau seama de unde a aparut ca eu nu am vrut sa-l insalez.si acum nu mai pot trimite emoticoane! nici sa le scriu de la tastatura nici sa le iau din casuta.ba uneori se fac emoticoane din astea mari.am incercat sa sterg folderul ala dar nu ma lasa, asa ca am sters doar cateva bucati dar cand am intrat iar pe mess imi apareau tot felul de erori.am instalat si yahoo 10 dar imi apar emoticoanele alea mari si cand incerc sa scriu unul imi apar erori.stie cineva cum sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Loveisintheair2 a răspuns:

Da am facut si eu asa
nu ma puteam sa trimt emoticons! Trebuie sa te duci in control panle programs si cauti Sweetim si dai dezinstalare? si iti merg din nou

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Foloseste frate si o sa stergi complet acele Emoticuri

| bobby90 a răspuns:

Intra in control panel si dezinstaleaza de acolo sweetIM, daca nu merge dezinstaleaza yahoo messenger, sterge-l si din program files sau unde s-a salvat si reinstaleaza-l.

| burnik a răspuns:

Intra in control panel si cauta unistal a program si dezinstaleaza sweetim si apoi nu o sa mai ai probleme cu messul, o sa dispara emoticoanele acelea mari, am avut si eu aceiasi problema ca tine si l-am dezinstalat, cauta un control panel sweetim si dai unistal si o sa mearga te asigur. funda? mersi

| cataswat a răspuns:

Da, eu, daca ai windows 7 dai start si la search scrie sweetim apoi dai click dreapta pe emoticon->Propertice->Open File Location. Dupa ce ai ajuns in folderul acela, cauta Uninstall. Daca nu merge nici asa, atuncea intra in start->control panel->Uninstall a program si cauta SweetIm. Daca nu merge nici asa, incearca sa dezinstalezi messengerul. Daca te-am ajutat Fundoihappy

| Diux96 a răspuns:

Intra la Start ->Control Panel->Programs si cauti sweetim si il dezinstalezi