| Adryenutzu a întrebat:

deci am internet de la Vodafone si am 4 gb trafic dupa aceea scade viteza foarte rau si este deplorabil si as vrea sa stiu daca pot modifica abonamentul sa nu mai am limitat la 4gb si sa fie nelimitat la viteza maxima! pls raspunsuri urgente cel mai explicit raspuns fa primi funda+VOT

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-l dracu' de Vodafone.
Eu, cu 100 lei am urmatoarele (de la DIGI)
1. telefon fix cu mii de minute in retea si 200 in alte retele;
2. televiziune prin cablu;
3. internet prin cablu pe PC;
4. un telefon mobil cu minute nelimitate in retea, 200 de minute in alte retele si internet nelimitat;
5. un telefon la fel cu cel de sus dar cu 1000 de minute in alte retele.
Intrati pe site-ul celor de la DIGI si documentati-va.
Nelimitat in retea, internet cat vrei (numai chiar la downloadare n-ai de cat 3 Gb dar dupa nu scade viteza) si 1000 minute in alte retele cu 7 EU.