| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi bine sa aleg Vodafone Internet Mobil sau Zapp Internet Mobil?
Avand in vedere ca Vodafone are trafic limitat, iar Zapp are trafic nelimitat?
Ce sa aleg dintre astea 2?

6 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Poţi să alegi zaap.

| LuS[z] a răspuns:

Daca ai nervii tari, alege vodafone...
daca vrei o navigare linistita si imperturbabila...alege neaparat orice in afara de vodafone interenet! inclusiv zapp big grin

| andreetgv a răspuns:

Eu am internet pe vodafone si merge foarte prost adica sta foarte mult timp sa se incarce o pagina si nu este peste tot semnal zapp-ul nu l-am incercat dar eu iti recomand cosmote-ul pentru ca are semnal oriunde in tara si iti downloadeaza ff repede de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stickul dela vodaofone zapp sau cosmote sunt in custudia voastra? Sau sunt ale voastre adica nu trebuie sa le returnati. De exemplu la RDS DIGI Internet Mobil sunt in custodie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cum sa alegi internet prin fibra optica daca ma plimb prin tara? Daca stau pe camp sau pe munte am firba optica? De unde din cer?

| activ a răspuns:

Pffff am modem de la vodafone si merge foarte greu si sincer si zappul merge greu cel mai bine iti bagi prin fibra optica sau cablu este cel mai bun.