| Gabyii a întrebat:

Stau intr-un cartier in care inca nu este reteaua de internet. As vrea sa stiu daca existra un fel de internet mobil care sa-mi ofere trafic nelimitat si o viteza decenta.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Imposibil sa nu existe clicknet, upc, rds sau altceva. Internet mobil cu trafic nelimitat si viteza decenta doar in vise o sa gasesti, plus ca e mult mai scump fata de cel pe fir.

| StefanERC a răspuns:

Nelimitat prin modem usb e f scump dar iti poti face de la Orange, cosmote, Vodafone cel mai bine e cu 5 gb trafic te costa in jur de 150 lei modemul si 40 lei abonament lunar

| biaNk6 a răspuns:

Dar televiziune de unde ai? Retelele de cartier au fost inghitite de marii provideri, RDS, UPC, Romtelecom - cel mai bine iti faci abonament de la furnizotul de servicii TV