| SWAGGER a întrebat:

e cineva Belieber pe aci. daca da..anuntati-ma va rog.winking.Am nevoie de cat mai multi fani Justin Bieber happy

Răspuns Câştigător
| onitza98 a răspuns:

DAaa! Eu una il iubeeeesc:X:X:X....mai ales melodia boyfriend:*... fundita?batting eyelashes

| SWAGGER explică (pentru onitza98):

Daca tii atat de mult sa primesti fundita..iti dau..fiind ca esti un belieberwinking

38 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

Eu eu eu eu eu love struck Illll adooorr. Justin is my purple ninjaa laughing

| SwwaggBabee a răspuns:

Eu sunt belieber happy

| Crucified a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un fan super super super X1000 mult!
Mă enervez când văd întrebări de genu ' că e gay!
Îmi vine să le dau un pumn!
I HAVE BIEBER FEVER!
Nu crezi ca asta e drăgut :
http://m.youtube.com/watch?v=sHJ8xOjvkmQ?

| SWAGGER explică:

Viperik0.ador gelosii astia care comenteaza asa.din plictiseala, nu ca nu iti place de el... urasti succesul lui si urasti paptul ca are o multime de adolescente din lumea intreaga care il adora..si nu numai, mai astept raspunsuri de la asemenea gelosi rolling on the floor, nu ma deranjeaza sa vad ca va ofticati laughing

| 24082000 a răspuns:

Euuu! Pur si simplu il iubesc! My idol Justin Bieber

| 24082000 a răspuns:

Aiciii

| ilydude a răspuns:

Belieber de 4 ani happy

| JustABelieber a răspuns:

I am here! Belieber doar din 2012 sad.dar, belieber.

| NIKOLETA111777 a răspuns:

Hey,imi plac mult melodiile lui Justin Bieber, in special Boyfriend, stiu cate ceva despre el dar nu ma pot considera un adevarat Belieber, ...sunt si eu un mic fan big grin

| SwagSwag a răspuns:

Euu.I love him...he is perfect ♥♥

| ItsMe6969 a răspuns:

EUUUUUUUUUUUUUUU. sunt belieber 4ever...nu pot sa stau o clipa fara sa ii ascult melodiile sau sa ii vad poza..nu toti il suporta dar, if you're a belieber you must ignore his haters. happy happy

| Viperk0 a răspuns:

Da. eu m-am nascut pentru el... ca sa il omor cu drujba... e cel mai retardat dintre toti. pana si nicolae guta e mai popular decat el

| SWAGGER explică (pentru Viperk0):

La alta itrebare nu puteai sa raspunzi haha laughing..i.ai vazut numele..si a aparut gelozia...e cel mai adorat de toate adolescentele din lumea intreaga, ador sa primesc altfel de raspunsuri de la ''unii'' care nu pot fi ca el sau macar sa aiba atata succes..nu ca nu iti place te el. urasti faptul ca este mai tare ca tine laughing..mai astept astfel de gelosi sa comenteze rolling on the floor

| Viperk0 a răspuns (pentru SWAGGER):

Nu. urasc faptul ca e un gay La PROPRIU... Si nu mai are nici un fan din Romania (probabil mai sunt unii fraieri care nu stiu ce e ala dubstep si rock )

| LALAllalalalalallalalalal a răspuns (pentru Viperk0):

1.ESTI AL NAIBII DE PROST.2.Nicolaie Guta cand a cantat in fata a milioane de oameni? 3.Nicolaie Guta cand a cantat la Madison Sqare Garden.4. Justin are mai multe cantece decat Nicolaie.5.Pe Nicolaie il plac doar tiganii si manelistii.6.Si eu sunt Beliber.7.Nici nu cred ca stii ce inseamna retardat.8.CUM PANA MEA SA FIE MANELISTIL ALA MAI POPULAR DECAT JB? DAFUQ. Apai serios.Sigur esti Hater, dar inventeaza ceva mai credibil ca nici varul meu de 7 ani nu te crede.PS.JETU DE'aici.MARS.

| ItsMe6969 a răspuns (pentru Viperk0):

*** off u.

| Viperk0 a răspuns:

Fraiere,daca chiar ai fi fanul lui Justin Bieber ai stii ca el e "logodit" cu selena gomez Doar PT FAIMA SI AVERE. E un retardat facut din laba de musca, cum esti si tu... Deci semanati happy

| Viperk0 a răspuns (pentru Viperk0):

Si da, Ascult Rock sau dubstep pentru ca imi place... Justin bieber ar trebui sa fie logodit cu Rebbeca black (http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0)
Aman2 sunt la fel de afoni si prosti

| SWAGGER explică (pentru Viperk0):

Okay..nu sunt impotriva stilului tau de muzica.dar inceteaza cu jignirile.din cate vezi eu am terminat, daca vrei sa continui..treaba ta(ca sa stii si eu ascult rock)

| SWAGGER explică (pentru SWAGGER):

Apropo..sunt fatawinking

| SWAGGER explică (pentru SWAGGER):

Sunt fan din 2009..in fine.pun punct nu sunt genu sa dau apa la moara.

| Viperk0 a răspuns (pentru SWAGGER):

Pai,da. Normal ca esti fata... Doar unelor fete le place JB.a baieti nu prea e asa.

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru Viperk0):

Bai tu te oftici si apari asa ca prostu in seama ca daca nu iti placea de el nu mai continuai discutia si nici nu te mai oboseai sa citewsti ce a zis 1SWAG deci nu te mai da in vant ca nu iti place de el si recunoaste ca esti gelos pentru faima si averea lui si pentru ca el ar fi in stare sa puna multe fete adolescente in genunchi in fata lui si ca sa stii tu pe lana el esti prafuit si nimeni nu sa-r obosii sa-ti sufle praful de pe tine

| Viperk0 a răspuns (pentru ralukutza123456789):

Da fix asta este... de ce crezi ca m-am dus aicea la "beliberi"? Ca sa imi bat joc de fraieri Se pare ca deja am gasit 2 rolling on the floor Vad ca sunteti cam vechi, Justin bieber NU A FOST NICIODATA POPULAR, Ci Doar POPONAR.Da lasa...Pun pariu ca sunteti cu Ai se eu tu pego si nicolae guta, ca de altfel nu v-ar placea justin biber.Pace! Si terminati odata! Mi-am spus doar parerea; P

| SWAGGER explică (pentru Viperk0):

Daca ti.ai spus doar parerera de ce tot intri pe ''teritoriul nostru''. taci dmnz din gura. ti.ai spus.o am insteles, pa la revedere!

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru Viperk0):

Pai in caz de nu stii sa citesti inrebarea pusa de 1SWAG era cine e beliber si cine e fan JB nu era ce parere aveti despre JB.Si punct

| SWAGGER explică (pentru ralukutza123456789):

Wow..i.ai dat MAX..BRAVO!

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru SWAGGER):

Thx

| ralukutza123456789 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Sunt fan nr 1 sau 2 si iubesc melodia boyfriend si baby... Fundita?

| SWAGGER explică (pentru ralukutza123456789):

Imi pare rau am dat deja funda.dar imi pare bine sa aud ca esti fan happy

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru SWAGGER):

Nu-i nimic

| Alexa765 a răspuns:

Eu sunt Belieber!

| andreea9715 a răspuns:

Eu,il ador pe Justinlove struck

| Girlgirl07 a răspuns:

Eu il iubesc. Cand eram mai mica voiam sa ma casatoresc cu el...dar nu se poate.

| InimaGingasha a răspuns:

Eu sunt belieber :X pur si simplu e idolul meu love struck. Sunt fana de 3 ani si nu imi e rusine cu asta! Tot timpul voi spune "Believe" si "Never Say Never"!

| Biabiabianca a răspuns:

Eu,il iubesc, il adoooor!