| anonim_4396 a întrebat:

Uitati la scoala in clasa imi place o fata (care stiu de mult ca si ea ma place) si nu stiu cum sa-i spun ca o plac ca mi-e rusine... Dar totusi la scoala ne-a pus sa aducem de craciun cadouri colegilor si eu am picat cu ea iar ea a picat cu mine big grin si as vrea sa-i dau un cadoumcare sa-i arate ca o plac Deci vreau sa sa stiu cei sa-i iau ca sa-i arat ca o plac sau cum sa-i spun DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andreeadeeadeea a răspuns:

Ii poti da o perma in forma de inimioara(intelegi ce vreau sa zic)si daca nici atunci nu isi da seama cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea mai mult.cred ca ar trebui sa i spui ca iti place de ea ca iti pare a fi draguta si speri ca si ea sa creada la fel despre tine...sau poti sa vorbesti cu cu un prieten de al tau sa vorbeasca cu ea sau o colega de a voastra.si pana la urma incercarea moarte n-are! nu ai ce sa pierzi daca incerci! multa bafta! sper ca te-am ajutat! funda?

6 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

O bratara cu initialele voastre ar fi potrivita sa o faca sa inteleaga!

| neutrino a răspuns:

Daca nu ne-ai spus ce buget si cati ani ani, ii poti cumpara o masina.

| asclepius a răspuns:

Dai un sarut daca vrei sa o convingi dea dreptul daca nu dai si tu o perna o cicoclata o bratara..trucuri ieftinewinking

| maxxy99 a răspuns:

Pai ai putea simplu sa stai doar tu cu ea sa va plimbati incet si sa incerci sa o iei de mana si sa ii spui ce simnti!winking (stiu ca e greu dar asa e dragosteatongue)

| CaramelShiCiocolata a răspuns:

Pai...dai un ursulet de plus pe care sa scrie 'i love you', o ciocolata si o pereche de cercei. Sper ca te-am ajutat. fundita?happy