| armandradu a întrebat:

Sall tpu.Pe metin2. dinamik imi ziceti pls ce bonusuri trebuie sa pun ca sa fiu bun? am lvl 108.sunt sura bm.IN engleza daca se poate pls.Ms

2 răspunsuri:
| WimziMihai98 a răspuns:

Pai,ca sa fi bun trebuie sa ai set, iar setul este format din :Aparare sabie, evantai, pumnal, doua maini-pv-si critica...si mai trebuie sa pui pe scut si celelalte rezistenta impotriva:sura-war, ninja, saman

| madasmecheru a răspuns:

Ba nu e asa Toma ca sa fi buna Trebue sa ai pe un obieact Urmatoareletonguev Iar In caz daca esti WAR pune si tarie Sura si Saman Inteligenta Iar ninja FLex la bonusurile speciale de jos trebuie sa scrie Tare impotriva ninja Si sanse de aparare Impotriva Ninja Asta inseamna ca ai set si devii mult mai buna