| DanielVălean a întrebat:

Sall TPU, stiti promitia aia la Pepsi? Valabila pana in 30 iunie? Daca da, am o nelamurire. Eu beau in fiecare zi pepsi si capacul il pastrez si introduc codul de sub el pe internet, pana acum am introdus 11 coduri. Daca castig, cum imi dau seama ca am castigat? Imi da vreo notificare acolo pe site sau cum? Va rog ajutati-ma. FUNDA garantata.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca ai lasat posta electronica sau numarul de telefon te vor contacta in caz ca castigi

| DanielVălean explică (pentru mgtow):

Da, de fiecare data cand ma autentific imi cere numarul de telefon, eu ma loghez cu el. Deci daca castig, ma suna, asa-i?

| mgtow a răspuns (pentru DanielVălean):

Da

| DanielVălean explică (pentru mgtow):

Multumesc, funda.

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Un lucru singur o să câștigi. Cancer.

| DanielVălean explică (pentru Wøodenpints):

Cancer? De ce?

| Wøodenpints a răspuns (pentru DanielVălean):

Dacă bagi otrava aia în tine zilnic o să te ajungă cancerul înaintea impotenței.

| DanielVălean explică (pentru Wøodenpints):

laughing Aaa, acum mi-am dat seama la ce te-ai referit.