| anonim_4396 a întrebat:

Vivasms este pe bune? Pentru ca mie sa imi dau toate datele acolo mi se pare cam dubios.

2 răspunsuri:
| CezaricaGSM a răspuns:

Da, e pe bune, se cer datele pentru a se trimite targetat SMS-uri. Daca nu esti mamica cu copil mic, sigur nu vei primi oferte la pampersi sau lapte praf. Ceva de genu functioneaza. La 30 de persoane inscrise ai 3 euro + cei 2 bonus primit la inscriere, poti reincarca cartela cu cei 5 euro din cont, TVA este cadouwinking

| CezaricaGSM a răspuns:

Daca nu te-ai inscris inca, linkul meu este aici: http://mcaf.ee/0gzmp/ Primesti mai multe informatii de la mine, pe email, dupa confirmarea contului.