| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Sall! voi va uitati la filme(telenovele)... daca da. la ce filme?

Răspuns Câştigător
| Dooolce a răspuns:

Pai la telenovele ma uit dar mai mult la cele straine cum ar fi:Teresa(19:30 in fiecare zi), Iubire cu chip rebel(12:30 sambata si duminica)Suflet Ratacit(18:30 in fiecare zi).si cam atat.

2 răspunsuri:
| tpuareproblemetehnice explică:

Eu ma uit la : Teresa,Iubire si onoare,Suflet ratacit (cateodata), Iubire cu chip rebel, ...etc

| regina a răspuns:

La cele romanesti iubire si onoaremai mereu si la narcisa salbatica si mostenirea cand am timp sau in reluare pe nethee hee