| cipicu92 a întrebat:

Sall vreau niste coduri bune la CS. Un wall nedetectabil+un auto la lame. Nu vreau aim sau speed. Am gasit un cod cica nedetectabil: daca iti face poze apesi ALT si iti remediaza automat pozele asa incat sa nu se observe ca ai wall, e vrajeala pe fata, mi-am luat ban pe 2 servere. Asa ca va rog mult daca mai stiti si alte coduri in afara de cele clasice(wall+aim+speed)va rog sa lasati link + explicatia utilitatii lui.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca nu esti in stare sa joci Counter Strike, lasa-te de el. Nu-ti va duce nimeni lipsa.

| cipicu92 explică:

Da frate, multumesc de sfat dar cautam ceva mai util.