| SkryLeXx a întrebat:

Caut niste servere de cs.16 Head Shot only daca stiti,Si mai vreau niste coduri gen:Aim,Speed,wall sau toate impreuna, Va rog mult FUNDA PENTRU CEL MAI BUN SERVER!

2 răspunsuri:
| barados a răspuns:

Iei cate coduri vrei de aici :http://mangacs.3xforum.ro/ Doar iti faci cont si te loghezi cauti sectiunea Counter Strike Cheats si descarci tot ce vrei

| SkryLeXx explică (pentru barados):

Daca ai avea un site direct cu donwoadul codului, as prefera aim + speed, speed sau aim