| bogddan4you a întrebat:

Sall vreau si eu o poveste de groaza adevarata auzita de voi sau care credeti c ca pare reala

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Un baiat de clasa a 8-a batut zilnic de colgeii sai a fugit in munti si s-a calugarit.El a devenit un calugar shaolin pentru a deveni un om puternic spiritual si fizic.In ciuda dezamagirii lui, shaolinii il puneau mereu sa bata cu mana intr-o farfurie de lemn plina cu apa. Dupa ce se termina apa din farfurie, o umplea un alt shaolin si tot asa a trecut 1 an.Dezamagit s-a intors la scoala.Acum intrat in clasa a 9-a un coleg a venit sa se i-a de el.El a tipat Doamne nu am invatat nimic si lovind banca in acelasi mod cum lovea apa, el rupe banca.

| StEfan_DAny_1983 a răspuns:

"Era odata un om care a murit" Sfarsit