| speed111 a întrebat:

SALL! ziceti-mi si mie cum sa scap de plosnite am cumparat un pat nou si luna trecuta am facut curat peste tot in casa am mutat tot si dupa ce am terminat curatenia seara urmatoare a inceput sa iasa din pat plosnite si nu stiu cum sa scap zicetimi si mie niste soluti eficiente ca sa scap de plosnite dau funda cui imi zice soluti eficiente pentru a scapa de ploasnite angry (si e normal ca dupa curatenie sa iasa plosnitestraight face?)

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
uite ce am gasit
http://www.botanistii.ro/insecticide/k-othrine-sc-25.html
dar cel mai indicat e sa te adresezi la o farmacie veterinara..la tara batrani foloseau tiner(diluant)
O zi buna:)