| anonim_4396 a întrebat:

Saltare TPU! In curind va avea loc concursul scolar,,Circulatie invatam accidente evitam"si nu avem nici o idee cum sa se numeasca echipa noastra,,,, ne-am numit si zebra si fulger si semaforul,,,,, aveti voi vreo idee?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Din tot proiectul, asta e cea mai grea parte banuiesc. laughing Constientii, precautii, viteza ucide, volvo (cea mai sigura marca de masini din lume), mini-agentii de circulatie, pietonii, ajutorul, alcool-test, (dar sa nu vi se spuna pe urma alcoolistii), radar.Chiar ar fi fain sa aveti un nume ca FBI- foarte bine instruiti, sau alte initialehappy etc. As mai putea veni cu 50 de nume.

2 răspunsuri:
| ferdinando a răspuns:

Balustrada care sa pazeasca persoanele.