| BuGsstormbunny a întrebat:

A mai fost un Crăciun asa cald in ultimii 10 ani? Cum credeți ca va continua iarna, dar primăvara?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma incanta disparitia zapezii, pentru ca e un stres sa schimbam cauciucurile cu altele pe timp de iarna. Mai bine ca in uk ploaie pe timp de iarna si sa ramana doar cald si frig ca vreme

| Roberrt21 a răspuns:

Uni zic ca e vorba de imcalzirea globală de aceea e asa cald acum. Exista speculații de tot felul.
E posibil ca acum sa fie cald si mai încolo ( lunile Ianuarie Februarie si Martie sa fie ger afara) sau sa fie cam la fel ca și acum, nu știm exact ce va fi si cum va fi