| Gogu06 a întrebat:

Salut, a stat careva in garsonierele celor de la westgate? cum este, ce preturi au pe langa chirie. Vreau sa imi gasesc cazare in Bucuresti si am gasit o garsoniera, imi cere 180euro pe luna(ma duc maine sa o vad). Mi se pare cam mult sa dau 200-250 pe luna cu tot cu utilitati. Poate cineva sa imi dea o varianta mai buna, legata de camine private, cat de cat aproape de politehnica maxim 20-30min cu metroul.

1 răspuns:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce nu-ti cauti un coleg de camera? asa impartiti totul in doi