| anonymous258 a întrebat:

A sunat cineva la Manastirea Prislop? Am gasit numarul 0754777502, am sunat azi dar nu a raspuns nimeni.
Au alt numar?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna la un operator telefonic care iti poate facilita numarul doar ar trebui sa existe un serviciu telefonic gen pagini aurii ca in google apar numere inutile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur/a ca este Manastirea? Daca da, au ore cind sint la slujba.
Dar cel mai sigur, dupa cum spui "am gasit" este o reclama a unui fals preot care leaga si dezleaga... pungile oamenilor. Am auzit de astfel de cazuri, de asta stiu.