| WeezyF a întrebat:

Acesta este canalul meu de YT pentru gaming:
https://www.youtube.com/user/WeezyGaming99
Poate va place si ma ajutati cu un like si poate chiar va abonati...
Ce serie imi recomandati sa incep?

Funda pentru cel mai bun joc

2 răspunsuri:
| MrAndrew a răspuns:

Îți dau câteva sfaturi, sper să nu o iei în nume de rău :
1. Niciodată nu trebuie să îți faci reclamă pe alte siteuri, pentru că atunci când vei ajunge "mare„ lumea te va lua la mișto.
2. Nu supraîncărca grafica jocului dacă PC-ul tău nu suportă. [E destul de nasol sa ai filmări cu FPS mici, incearcă să mai scazi din rezoluție/grafica jocului]
3.Debifeaza Microphone Boost, sau dăi microfonul puțin mai încet că se aude un sunet static destul de deranjant.
Sper că am putut să te ajut, și nu te-am jignit cu nimic.
PS: Îți recomand seria : God of War, Watch Dogs, League of legends, Call of duty.

| WeezyF explică (pentru MrAndrew):

MERSI! Dar eu nu aud nici un fel de sunet deranjant...