| georgiana20004 a întrebat:

Hei, am o întrebare pentru fumători! Deci caut disperata de ceva timp de net țigările Marlboro cu filtru albastru, alea ceva mai slim decât cele clasice... Știu că sunt ceva cu Touch, dar pe net aveau filtru albastru... Gen, as dori sa îmi spună cineva cum sa cer vânzătoarei tigarile alea.
Vă rog, cei care doriți să comentați despre patima mea, să nu o faceți deoarece chiar nu își are locul. Mersi!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Renunță la fumat te distrugi sunt bani aruncati degeaba.

| Ciprian09 a răspuns:

Marlboro touch blue, am văzut în toate magazinele mari!

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Acum faci mofturi ca fumezi doar un anumit tip de tigari, in cativa ani o sa le faci din ziare si tutun varsat si o sa fumezi tot ce prinzi.

| Vizigotu a răspuns:

Marlboro de 4 scurt s-au lung