| 888Word888 a întrebat:

Acum ceva timp eram altfel de persoana, cu totul altfel, nu eram deloc prietenoasă nu-mi pasa de nimeni, eram foarte rece toți îmi spuneau asta, unii din cartier care socializam cu ei mai des, ma numeau "om fara suflet", eram mai retrasa si putin cam ciudata, adica mereu eram sarcastică, si nu prea zambeam, si eram cam tristă... intradevar sunt foarte sensibilă si pun cam totul la suflet in general, si am inceput sa-mi schimb caracterul ca nu pot sa fiu asa toata viața, asa ca m-am oprit, sunt calma, dar aceasta calmitate cu greu mi-o pot controla, si daca ma enervez... incep sa plâng înainte sa fac ceva rău, dar schimbarea asta a mea atat de brusca, m-a făcut mai mult sa sufăr, sa fiu si mai sensibilă de atat, eu in general nu am incredere in nimeni si nici nu voi avea, vreau sa fiu cum eram inainte, nu mai vreau sa fiu prietenoasa sau ma rog, am si niste probleme, ma rog fiecare are, dar si de sanatate, nu aveam cui sa ma descarc ca daca as face asta unei persoane din viata mea, pe care o cunosc, nu ar fi prea ok parerea mea... ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns (pentru Coquina5):

Vezi că ți se prelinge ceva pe față. O fi o lacrimă?
Nu, e spermă, ca de obicei.

| Coquina5 a răspuns (pentru LoveSleep):

Degustatorule de sperma, mai lasa-mi si mie, nu fii calic.
de prezicerea anului ma ocup eu, stai sa agit paharul pe care l-ai umplut si sa-l miros...
uuu, e cam veche, a stat mult de tot inchegata in tine.
e din 1996, mai exact 22 septembrie.
deci sunt singura care a reusit sa ti-o scoata afara pe toata, nicio inapta nu a reusit.
cu placere.

| LoveSleep a răspuns (pentru Coquina5):

Nu, a fost plăcerea mea. Te chem și data viitoare. 50 de lei e destul de ieftin.