| yoursmiley99 a întrebat:

dau funda vreau sa ma schimb in general adica caracterul haine stil gen cum sa fiu exemple prietenoasa sa ma comport? am 13 ani plz, dau funda.

3 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Nu prea cred ca poti doar Vestimentati dar caracterul nu prea poti
O idee:Caracterul este influentat de mai multi facturi si unul dintre ei este anturajul

| AlissLola a răspuns:

Hei! In primul rand nu te poti schimba peste noapte. Sincer si eu am incercat asta, dar nu poti sa-ti impui. Acest lucru apare cu timpul, tine de tine! Eu cand eram de varsta ta eram mai timida, iar acum sunt pe stilul rock/hippie si sunt complet schimbata. Eu am 15 ani. Deci crede-ma nu te poti schimba peste noapte. Fii multumita de cine esti. timpul le rezolva pe toate! Nu stii incotro te indrepti. O sa-ti gasesti stilul in functie de prietenii tai de muzica ta si de restul.

| yoursmiley99 explică (pentru AlissLola):

Iti dau funda da nu te poti schimba peste noapte da da detalii in privinta sa iti place chesti sa .....gen plz mersi idi dau funda