| alex01 a întrebat:

Salut am 14 ani si nu am prietena si nici nu stiu cumsa procedez daca m-ar putea ajuta cineva va rog foarte mult :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai pus cineva aceeasi intrebare, mergi si tu pe la alte clase vezi cine te priveste daca este interesata, apoi apropiete de ea intreab-o, ai ce sa intrebi, ce cari a mai citit, ce filme ii plac, actori cantareti preferati, sau intreab-o pur si simplu cand vrea sa va vedeti.

2 răspunsuri:
| Aurelia a răspuns:

Avand 14 ani nu trebuie sa ai neaparat prietena, ai toata viata inainte ca sa iti faci griji de pe-acum! Acum mai bine concentreaza-te la scoala, asta e ceea ce conteaza cel mai mult acum!

Răspuns utilizator avertizat