| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut, am 16 ani si 1, 77 inaltime 58 kg si as vrea sa ma ingras mai mult, am incercat si cu sala si degeaba, muschi se prindeau greu de mine si etc.
Vreau niste raspunsuri ok fara mananca mai mult pentru ca mananc destul de mult si nu se prinde nimic de mine, dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai chiar daca nu-ti convine raspunsul tot aia e rezolvarea: trebuie sa mananci mai mult, ai mancat pana acum mult, ti s-a parut numai ca mananci mult... mananca mai mult alimente bogate in grasimi si proteine! Trebuie sa mananci 5 mese mari pe zi din aceste alimente si te vei ingrasa. Degeaba mergi la sala daca nu ai o greutate normala, mai mult iti inrautatesti situatia decat s-o ajuti. Deci baca in tine ca un disperat iar daca dupa 1 luna de zile nu vei vedea diferenta sa ma cauti si sa-mi zici ca-s prost sau orice... laughing