| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 44 de ani si nici nu stiu daca intrebarea e la categoria corectă. De 2 zile am inceput sa visez acelasi vis groaznic: fiul meu cade intr-o groapa adanca cu apa foarte curata iar dupa ce ajunge la fund nu reacționează cu nimic si nu inoata (el stie sa inoate foarte bine) si sar dupa el sa il slavez chiar daca nu stiam sa inot si l-am tras extrem de greu de acolo dar l-am tras într-un final si mi-a spus ca nu a avut putere sa inoate. Am visat visul acesta de 2 ori consecutiv. Ce ar însemna?

Răspuns Câştigător
| Balalau95 a răspuns:

NU o sa iti placa raspunsul!

dar mai lasa cofeina, te face sa visezi TAMPENII

eu am hipertensiune, cand visez, sunt chestii asa de aiurea, ca, daca le-as spune cuiva ar chema gorilele in halate albe de la spitalul de NEBUNI

dap, o sa ma caut la doctor dupa ce se termina pandemia, pana atunci, prefer sa visez tampenii decat sa mor de covidu' cel imbecil si nenorocit angry

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Si eu cred ca visez vise de 3-4 ori, dar de fapt il visez decat o data. Cine stie ce ti-a produs acest vis, cafeina sau pastilele, cert e ca visele sunt imaginatia noastra, cand doi nervi se ciondanesc si ies scantei