| n13 a întrebat:

Am ajuns inr`o situatie ciudata, si nu stiu ce sa fac.Este o fata `nu prea ne stim doar din vedere`. Ea imi zambeste mereu, se uita direct in ochii mei, etc etc.Pana s-a bagat si in seama cu mine. Totul e frumos si bun panaici. Dupa cateva zile aminvitat`o la un ceai. Ea m-a refuzat ...intr-un mod ciudat, dadandu`si din cap ca nu, si cu un zambet cum na mai zambit panacum. Aku zambesc si eu, ca nu mai percep mesajele astea.

4 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

E posibil sa te placa. poate e rusinoasa...incearca sa vorbesti cu ea si sa va cunoasteti mai bine. poate in viitor...cine stie :->

| anyia a răspuns:

Cel mai indicat lucru e sa vorbesti cu ea. Daca o placi si ea te place, lucrurile vor decurge de la sine. Zambetele astea semnifica ceva...sunt sigura de asta. Tu esti baiat si trebuie sa iei initiativa, asa ca intreab-o daca te place, converseaza cu ea. E prea banal doar sa va zambiti de cate ori va vedeti, asa ca...la treaba:d

| Comoaracasei a răspuns:

Eu zic sa incepi sa o abordezi simplu, ca un amic. Intra in vorba cu ea si sa o cunosti treptat.

| n13 explică:

Dupa ce ma taiat tupeu, zambind. E cam greu