| ionutbrezeanu a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa si acum, de sarbatori, i-am dat un mesaj ca o plac si e prima fata de care m-am indragostit.Ea stie ca o plac chiar daca nu i-am spus-o in fata.E putin ciudat, asta pentru ca ea nu vrea relatie, pentru ca mai avem un an si terminam liceul.Acum, numai vorbim cum vorbeam inainte si pe mess si in relaitate, dar o tot vad la scoala cum se uita la mine mereu si zambeste, cum flirteaza cu mine.Imi explicati si mie ce pot face pentru. ca imi place foarte mult de ea? E o situatie cam ciudata big grin

3 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Daca si ea te place atunci ar vrea sa fie cu tine dar cand o vezi online (pe mess sau facebook) cerei sa iti raspunda la intrebare.
Bafta!

| Biiskrem a răspuns:

Comportă-te cu ea ca și când ați fi un cuplu, pentru că deja aveți o relație de prietenie. Nu zic să i te adresezi în genul: „Ce faci iubireeee?" dar dacă ții la ea așa cum spui, fă sacrificii, arată-i că într-adevăr vrei mai mult de la ea.

| 0237604475634878347 a răspuns:

Sa ii spui clar ca o iubesti!