| Fak32 a întrebat:

Am blocat mesajele cuiva pe messenger si din greseala dupa am dat si ignore messages, ce pot sa fac ca sa l deblochez si sa ii pot da mesaj?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îi cauți numele (de obicei, nu-l mai găsești în lista obișnuită, ci îl găsești in "Mesaje Filtrate", iar pentru a ajunge la acestea, dai click pe "Vezi tot in Messenger"). După ce-i găsești numele/poza dai un click pe rotița din dreapta ultimului vostru mesaj și alegi "Deblochează mesaje".