| Ira4ka a întrebat:

Salut
Am deja 5 luni de cind sunt impreuna cu el, peste 2 saptamine e ziua lui, implineste 18 ani si nu am nici o idee pentru ce cadou i-as putea face- mi-as dori ceva de neuitat. Din tot ce ii place stiu de sampanie, o adora, apoi e fan Che Guevara si adora pokeru ...se joaca online cu zilele- ajutati-ma plisssss! chiar am nevoi de un sfat...

3 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Pai...de ce nu-i cumperi o sampanie de aia impachetata frumos in carton si legata cu fundita. Si poti sa scrii pe ea " Bea-ma ca-s buna si sunt de la xxxxx(numele tau)"

| Blackflake a răspuns:

Poate te ajuta articolul meu de pe blog :http://my-friendly-place.blogspot.com/p/cadoul-semn-al-afectiunii.html

Ca sugestie ti as sugera sa yi iei ceva care sa yi aminteasca de momente deosebite care le ati petrecut impreuna pana acum. Poate ai putea sa yi facu un Puzzle cu o poza a voastra, sunt studiouri care fac Puzzle-uri la comanda. Sper ca ti am fost de ajutor.

| Ira4ka explică:

Ar fi ceva. insa nu stiutiu nu stiutiu