| Lucas_Luci_2000 a întrebat:

big grin Umm. As avea nevoie de un sfat. Ce cadou i-as putea lua prietenei mele ( implineste 13 ani ) suntem impreuna de vreo 2 luni, ce i-as putea lua? Va rog... Ajutati-ma, multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Un lantisor de argit cu o inimioara ceva, cu initiala ta sau a ei, sau ceva personalizat cu voi doi, de exemplu un ursulet de plus cu imaginea voastra, florile ei preferate si o ciocolata ceva happy

3 răspunsuri:
| AndyPeScurt a răspuns:

O ciocolata un ursulet sau o inimioara pe care scrie i love you si un buchet de trandafiri.
Funda?

| PIXELL a răspuns:

Ii poti o ciocolata milka i♥you fetele le iubesc sa un ursulet de plus