| Ionel_Ionel_1995 a întrebat:

Salut,am inceput sa fac sala de vreo 6 ani,am inceput,,pe curat",apoi am inceput cu creatina,proteina,aminoacizi,glutamina,steroizi mai slabi etc.
As dori sa incep sa fac un ciclu cu Anapolon pastile(nu doresc injectii),si da, stiu ca pe cale orala este mult mai nociv pentru ficat decat injectiile.Cand am inceput aveam undeva la aprox 50kg, iar in momentul de fata stagnez la 70kg.
As dori unele lamuriri, rog seriozitate si nu bascaleala.

4 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

happycare ti-este inaltimea?

| Ionel_Ionel_1995 explică (pentru Zabbyel):

1.80

| Ionel_Ionel_1995 explică (pentru Zabbyel):

1.80 cm

| Zabbyel a răspuns (pentru Ionel_Ionel_1995):

Pentru a atinge perfectiunea unui corp musculos, trebuie sa ai minim 1.90.Cam mic 1.80 happyN`ar fi o buna optiune pentru tine muschii, ai arata ridicol cu 1.80... De vrei sau nu sa continui, este strict problema ta.Mergi la sala Dinamo, din Bucuresti(acolo vei intalni antrenori mai seriosi)