| gabrielsenzual a întrebat:

Am instalat Windosul astazi si am descarcat kitul care instalez messul si la sfarsit la ultimele 2 liniute imi da o eroare NSIS Error care scrie "Error launching installer". Stiti de ce imi da eroare? Am mutat kitul si in alt folder pentru ca asa am citit pe net ca s-ar putea sa nu mearga ca folderul unde am kitul contine diacritice si l-am mutat si nu merge?
Am instalat acelasi Windows XP ca am CD si nu mai mi-a facut asa niciodata.
Astept un raspuns urgent si concret.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca si instaleaza de aici Yahoo! Messenger v 11.5.0.155 [OFFLINE] [18.3 MB / Windows All]
http://fbx.ro/ksdk5e1em7c76qg8
Salveaza fisierul pe desktop!