| anonim_4396 a întrebat:

am instalat windows7 si nu am sunet am incercat toate metodele.
Am instalat un driver si nu mai pot sa-l dezinstalez, driverul placii se numeste soundmax daca puteti sa ma ajutati multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul cu Revo Unninstaler.Scrie in Google seria Placi de Baza si driver download.si descarca driverul pentru Windows 7. Posibil sa fi instalat driver Xp.O alta metoda de a obtine un Driver.Scri in Google Toules drivers.click pe mes drivers
Descarca programul ma-cofig care este pe pagina respectiva si click pe Lancer la Detection.Iti va scana PC si iti va afisa Driverele necesare.Descarci care iti trebuie si il instalezi.

1 răspuns:
| Dragosmarian a răspuns:

Ms mult am reusit sa o fac, bun programul revo unninstaler